Call Center: +90 850 811 76 76

Doğal Kabak Lifli Ballı Sabun

109,00 TL
119,00 TL
% 8 REMISE
Marque Seda Altın
Description du produit

Doğal Kabak Lifli Ballı Sabun - 100 gr

Ürün Fonksiyonu: Doğanın mucizesini cildinizle buluşturan bal ve gliserin içeren sabunumuzla tanışın! Bu özel formül, cildinizin ihtiyaç duyduğu nemlendirme ve beslenmeyi sağlarken aynı zamanda lüks bir temizlik deneyimi sunar. Balın doğal nemlendirme özellikleri, cildinizi derinlemesine beslenmesine ve yumuşamasına katkı sağlar. Kuruluğun önlenmesine yardımcı olur. Cildinizin ihtiyaç duyduğu nem dengesini sağlayarak gün boyu ferah bir his bırakır.

Kullanım Önerisi: Kabak Lifli Ballı Sabun, el, yüz ve vücut temizliği için idealdir. Ellerinizi suyla ıslatın, sabunu avuç içlerinize sürün ve iyice köpürtün. Temizlemek istediğiniz bölgeye 20-30 saniye boyunca masaj yaparak uygulayın. Doğal Kabak Lifli Ballı Sabun, yüz temizliği için kullanacak ise, lif tarafının ılık suda iyice yumuşadığından emin olun ve ardından sabunu yüzünüze hafifçe uygulayın. Suyla durulayın. Cilt hassasiyeti veya alerjik reaksiyonlar gibi istenmeyen etkiler görülürse, kullanıma son verilmeli ve doktora danışılmalıdır.

commentaires
Commentaires (1) 1 5,00
Sabun lifi ayrılması
Bu sabundan aldım 3 adet lif kısmı sabundan ayrıldı 2 tanesinin. Ulaşamıyorum yorumlarım red edildiği için :( ilgilenebilir misiniz?
Misafir | 05/09/2023 23:00
Est-ce commentaire utile?
Commentaire