Call Center: +90 850 811 76 76

Saç Kremi + Saç Bakım Suyu

299,00 TL
Описание товара

350 ml Saç Kremi - Isırgan, sarımsak, kekik, at kuyruğu, civan perçemi, papatya özleri, argan ve shea yağları ile zenginleştirilmiş formülü sayesinde saçları güçlendirmeye yardım eder. Parlak görünüm verir. E vitamini, panthenol, biotin ve hyaluronik asit bileşenleri ile formüle edilmiş bu ürün kolay tarama sağlar. Tüm saç tiplerine uygundur. 

Kullanım Önerisi: Elinize bir miktar aldığınız saç kremini saç diplerinizden saç uçlarınıza kadar yediriniz. 3-4 dk. iyice nüfuz etmesi için bekletiniz. Ardından bol su ile durulayınız. Dilerseniz işlemi tekrarlayınız. 

 

 

210 ml Saç Bakım Suyu - Saçın elastikiyetini arttırarak saç kırıklarını önlemeye yardımcı olur. İşlem görmüş ve yıpranmış saçlara sağlıklı, canlı ve parlak bir görünüm verir. Saçların kolay taranmasını sağlar. 

Kullanım Önerisi: Saçlarınız temiz iken kullanınız. Nemli ya da kuru kullanabilirsiniz. Saç bakım suyunu saçlarınızın 10 cm gerisinden sıkınız. Tüm saçınıza saç uçlarınızdan saç diplerine kadar ulaştığından emin olunuz. Ardından durulamaya gerek yoktur. Doğal olarak kurumaya bırakabilir ya da fön makinası ile kurutabilirsiniz.

Комментарии
Комментарии (1) 1 5,00
Tavsiye ederim
Kullanmadan yorum yapıp zan altında kalmak istemedim🤗 saçlarım kıvırcık sarı işlem görmüş yıpranmış bir saç ,saç bakım suyu duş sonrası sıktım yumuşacık yaptı saçımı duzlestirdim uçları kuru kıtır kıtır yıpranmış sonuçta hemen tekrar sıktım efsane ne fön u bozdu ne kabarttı gayet havalı yumuşak bir saç oldu gönülden tavsiye 🥰saç kremi de gerçekten mis gibi kokuyordu oda ağırlaştırmadan gayet yumuşak yaptı, tabii ki şampuan da denedim eğer saçınız yağlı ise 6,7 kez şampuan yapın gıcır gıcır saç dibi isterim ben o yüzden ondanda memnun kaldım yani benim çalı saçlarıma iyi geldi yumuşak yapıyor söndürmuyor🤭🥰 😁😁
Yeşim Bayram | 02.01.2023 13:33
Является ли этот отзыв полезным?
Комментарий