WhatsApp : +902129510080

Doğal Kabak Lifli Sabun Seti 100 gr x 3 Adet

169.00 TL
447.00 TL
% 62 DISCOUNT
Product Description

Doğal Kabak Lifli Sabun Seti 100 gr x 3 Adet

 

  • Doğal Kabak Lifli Aloe Vera Sabunu - 100 gr

Ürün Fonksiyonu: Aloe Vera'lı özel formül, cildinizin temizlenmesine aynı zamanda beslenmesine ve nemlenmesine yardımcı olur. Aloe Vera, cildinizin ihtiyaç duyduğu nemi sağlamak için harikalar yaratır. Cildinizdeki kuruluğun önlenmesine yardımcı olur ve pürüzsüz bir görünüm kazanmasına katkı sağlar. Gliserin, cildinizin nemlenmesine ve yumuşamasına aynı zamanda cildinizin üzerinde koruyucu bariyer oluşmasına yardımcı olur. Kabak lifi ise nazikçe cildinizi derinlemesine temizlerken, cildinizin arındırılmasına ve cildinizin canlı bir görünüm kazanmasına yardımcı olur.

 

Kullanım Önerisi: Doğal Kabak Lifli Aloe Vera Sabun, el, yüz ve vücut temizliği için idealdir. Ellerinizi suyla ıslatın, sabunu avuç içlerinize sürün ve iyice köpürtün. Temizlemek istediğiniz bölgeye 20-30 saniye boyunca masaj yaparak uygulayın. Kabak Lifli Aloe Vera Sabun, yüz temizliği için kullanacak ise, lif tarafının ılık suda iyice yumuşadığından emin olun ve ardından sabunu yüzünüze hafifçe uygulayın. Suyla durulayın. Cilt hassasiyeti veya alerjik reaksiyonlar gibi istenmeyen etkiler görülürse, kullanıma son verilmeli ve doktora danışılmalıdır.

 

 

  • Doğal Kabak Lifli Ballı Sabun - 100 gr

 

Ürün Fonksiyonu: Doğanın mucizesini cildinizle buluşturan bal ve gliserin içeren sabunumuzla tanışın! Bu özel formül, cildinizin ihtiyaç duyduğu nemlendirme ve beslenmeyi sağlarken aynı zamanda lüks bir temizlik deneyimi sunar. Balın doğal nemlendirme özellikleri, cildinizi derinlemesine beslenmesine ve yumuşamasına katkı sağlar. Kuruluğun önlenmesine yardımcı olur. Cildinizin ihtiyaç duyduğu nem dengesini sağlayarak gün boyu ferah bir his bırakır.

 

Kullanım Önerisi: Kabak Lifli Ballı Sabun, el, yüz ve vücut temizliği için idealdir. Ellerinizi suyla ıslatın, sabunu avuç içlerinize sürün ve iyice köpürtün. Temizlemek istediğiniz bölgeye 20-30 saniye boyunca masaj yaparak uygulayın. Doğal Kabak Lifli Ballı Sabun, yüz temizliği için kullanacak ise, lif tarafının ılık suda iyice yumuşadığından emin olun ve ardından sabunu yüzünüze hafifçe uygulayın. Suyla durulayın. Cilt hassasiyeti veya alerjik reaksiyonlar gibi istenmeyen etkiler görülürse, kullanıma son verilmeli ve doktora danışılmalıdır.

 

 

  • Doğal Kabak Lifli Gül Sabunu - 100 gr

 

Ürün Fonksiyonu: Gül suyu içeren sabunumuzla her kullanımda güzellik rutininizde lüks bir an yaratın. Kusursuz bir temizlik deneyimi sunan bu sabun, cildinizde ferahlık ve canlılık hissi uyandırırken, o muhteşem gül kokusuyla sizi etkileyerek gün boyu süren tazelik sağlar. Cildinizi derinlemesine temizlerken nem dengesinin korunmasına yardımcı olur ve kuruluğun önlenmesini destekler.

 

 

 

Kullanım Önerisi: Doğal Kabak Lifli Gül Sabunu, el, yüz ve vücut temizliği için idealdir. Ellerinizi suyla ıslatın, sabunu avuç içlerinize sürün ve iyice köpürtün. Temizlemek istediğiniz bölgeye 20-30 saniye boyunca masaj yaparak uygulayın. Doğal kabak Lifli Gül Sabunu, yüz temizliği için kullanacak ise, lif tarafının ılık suda iyice yumuşadığından emin olun ve ardından sabunu yüzünüze hafifçe uygulayın. Suyla durulayın. Cilt hassasiyeti veya alerjik reaksiyonlar gibi istenmeyen etkiler görülürse, kullanıma son verilmeli ve doktora danışılmalıdır.

 

 

Comments
Comment