WhatsApp : +902129510080

Güneş Seti

599.00 TL
694.00 TL
% 14 DISCOUNT
Product Description
  • Güneş Kremi 30 ML - Spf 50+ 

Ürün Fonksiyonu: Yumuşak ve hafif yapısı sayesinde cildinizde yağlı his bırakmaz. Cildiniz tarafından kolayca emilir. THE TOUCH Güneş Kremi,  güneşin zararlı etkilerinden cildinizi korurken aynı zamanda cildinizi nemlendirerek, daha aydınlık ve parlak bir görünüm kazandırmaya yardımcı olur. 

Kullanım Önerisi: Yeterli miktarda ürünü temizlenmiş cildinize güneşe çıkmadan 20 dakika önce uygulayınız. Güneşten korunmanın devamlılığı için terledikten, yüzdükten veya havluyla kurulandıktan sonra da işlemi tekrarlayınız. Günlük kullanım için uygundur.

 

 

  • THE TOUCH ÇİFT FAZLI GÜNEŞ SUYU 50+ SPF 100 ML

 

Çok yüksek koruma faktörü ile güneşin zararlı etkilerine karşı cildinizi korumaya yardımcı olur. İçerisinde yer alan Aloe Vera suyu cildinizin nemlenmesine yardımcı olur. Tüm cilt tiplerine uygun güneş suyu, UVA ve UVB ışınlarına karşı uzun süreli koruma sağlar. Beta-Karoten ve yeni nesil güneş filtreleri ile gün içinde maruz kalınan gün ışığı, ekran ışığı gibi zararlı mavi ışıklardan cildinizi korumaya yardımcı olur. Makyaj bazı olarak kullanıma uygundur. 

 

Kullanım Önerisi: Ürünü kullanmaya başlamadan önce şişeyi çalkalayınız. Güneşe çıkmadan 15 dakika önce güneş spreyini cilde bol ve eşit miktarda püskürterek uygulayınız. Güneş koruyucusunun tamamen emilmesine izin veriniz. Üründen etkili sonuç alabilmek için yeterli miktarda kullanınız. Özellikle yüzdükten, terledikten veya kurulandıktan sonra ürünü tekrar uygulayınız. Günlük kullanıma uygundur. 

 

Comments
Comment