WhatsApp : +902129510080

HAIR CONDITIONER & HAIR CARE LIQUID

299.00 TL
Product Description

THE TOUCH HAIR CONDITIONER - 350 ML

Enriched with nettle, garlic, thyme, horsetail, yarrow, chamomile extracts, argan and shea oils, it helps to strengthen the hair. It gives a shiny appearance. Formulated with vitamin E, panthenol, biotin and hyaluronic acid ingredients, this product provides easy combing. It is suitable for all hair types.

 

THE TOUCH HAIR CARE LIQUID - 210 ML

It helps to prevent hair breakage by increasing the elasticity of the hair. It gives a healthy, lively and shiny appearance to treated and damaged hair. Provides easy combing of hair.

Comments
Reviews (0) 1 5.00
Tavsiye ederim
Kullanmadan yorum yapıp zan altında kalmak istemedim🤗 saçlarım kıvırcık sarı işlem görmüş yıpranmış bir saç ,saç bakım suyu duş sonrası sıktım yumuşacık yaptı saçımı duzlestirdim uçları kuru kıtır kıtır yıpranmış sonuçta hemen tekrar sıktım efsane ne fön u bozdu ne kabarttı gayet havalı yumuşak bir saç oldu gönülden tavsiye 🥰saç kremi de gerçekten mis gibi kokuyordu oda ağırlaştırmadan gayet yumuşak yaptı, tabii ki şampuan da denedim eğer saçınız yağlı ise 6,7 kez şampuan yapın gıcır gıcır saç dibi isterim ben o yüzden ondanda memnun kaldım yani benim çalı saçlarıma iyi geldi yumuşak yapıyor söndürmuyor🤭🥰 😁😁
Yeşim Bayram | 02/01/2023 13:33
Was this review helpful?
Comment