WhatsApp : +902129510080

SHAMPOO & HAIR CARE LIQUID

399.00 TL
Product Description

THE TOUCH SHAMPOO - 350 ML

Enriched with biotin, keratin and collagen formula,  it supports the nutrition of hair follicles and helps to prevent hair loss. It moisturizes and nourishes the hair, making it look healthy, lively and shiny. It repairs worn, damaged and dried hair and protects it from environmental influences.

 

 

THE TOUCH HAIR CARE LIQUID - 210 ML

 

It helps to prevent hair breakage by increasing the elasticity of the hair. It gives a healthy, lively and shiny appearance to treated and damaged hair. Provides easy combing of hair.

 

Comments
Reviews (0) 1 5.00
Tereddütsüz bu bakım serisini alın
Seda hocamın tüm ürünlerine bayılıyorum. En sevdiğim ürünü çatlak kremi ve bu saç bakım serisi. Yıllardır saç dökülmem vardı. Ne vitaminler şampuanlar kullandım ama hiç etki etmedi gözle görülür şekilde. Bu ürünlerle tanıştığımdam beri saç dökülmem olmadı çevreme de hep öneriyorum biz kadınlar için saç dökülmesi çözümsüz gibi oluyor hep çare arıyoruz. Birkaç ay saç bakım suyunu tekrar alamadım. Farkı da net gördüm. Sosyal medyada çok bilinen marka toniğine şans vereyim dedim çok pişmanım. Seda hocam yanıltmaz, öğrenci bütçesine uygun ürünler de çıkardığı için ayrıca teşekkürler. Kesinlikle hak ettiğinin çok altında fiyatta satıyor.
Irmak bayram | 19/10/2023 00:06
Was this review helpful?
Comment