Call Center: +90 850 811 76 76

Şampuan + Saç Bakım Suyu

399,00 TL
Описание товара

350 ml Şampuan - Biotin, keratin ve kolajen ile zenginleştirilmiş formülü sayesinde saç köklerinin beslenmesini destekler ve dökülmesini önlemeye yardımcıdır. Saçları nemlendirerek ve besleyerek sağlıklı, canlı ve parlak görünmesini sağlar. Yıpranmış, zarar görmüş ve kurumuş saçları onararak çevresel etkilerden korur. 

Kullanım Önerisi: Elinize bir miktar aldığınız şampuanı bolca köpürtünüz. Ardından bol su ile durulayınız. Dilerseniz işlemi tekrarlayınız.

 

 

 

210 ml Saç Bakım Suyu - Saçın elastikiyetini arttırarak saç kırıklarını önlemeye yardımcı olur. İşlem görmüş ve yıpranmış saçlara sağlıklı, canlı ve parlak bir görünüm verir. Saçların kolay taranmasını sağlar. 

 

Kullanım Önerisi: Saçlarınız temiz iken kullanınız. Nemli ya da kuru kullanabilirsiniz. Saç bakım suyunu saçlarınızın 10 cm gerisinden sıkınız. Tüm saçınıza saç uçlarınızdan saç diplerine kadar ulaştığından emin olunuz. Ardından durulamaya gerek yoktur. Doğal olarak kurumaya bırakabilir ya da fön makinası ile kurutabilirsiniz.

 

Комментарии
Комментарии (1) 1 5,00
Tereddütsüz bu bakım serisini alın
Seda hocamın tüm ürünlerine bayılıyorum. En sevdiğim ürünü çatlak kremi ve bu saç bakım serisi. Yıllardır saç dökülmem vardı. Ne vitaminler şampuanlar kullandım ama hiç etki etmedi gözle görülür şekilde. Bu ürünlerle tanıştığımdam beri saç dökülmem olmadı çevreme de hep öneriyorum biz kadınlar için saç dökülmesi çözümsüz gibi oluyor hep çare arıyoruz. Birkaç ay saç bakım suyunu tekrar alamadım. Farkı da net gördüm. Sosyal medyada çok bilinen marka toniğine şans vereyim dedim çok pişmanım. Seda hocam yanıltmaz, öğrenci bütçesine uygun ürünler de çıkardığı için ayrıca teşekkürler. Kesinlikle hak ettiğinin çok altında fiyatta satıyor.
Irmak bayram | 19.10.2023 0:06
Является ли этот отзыв полезным?
Комментарий